Про компанію


Компанія Конвент-Сервіс надає послуги з гнуття і різання металу, а також з виготовлення повітроводів для вентиляції різних розмірів і типів, водостічних систем, добірних елементів для фасаду та покрівлі, в тому числі і за Вашими кресленнями.

За статистикою, ми витрачаємо на 30% менше часу клієнта, ніж в середньому по галузі, завдяки виготовленню продукції методом плазмового різання на верстаті з ЧПУ. Природно, зберігаючи при цьому стабільно високу якість послуг.

Власні потужності дозволяють випускати продукцію максимально високої якості, так як джерело плазми Hypertherm Powermax 65 ( США) дозволяє робити порізку металу будь-якої марки товщиною до 20 мм.

Продукція


  • Повітроводи з оцинкованої та нержавіючої сталі
  • Водостічні системи
  • Димарі
  • Добірні елементи для фасадів і покрівлі

Продукція з оцинкованої сталі сьогодні використовуються дуже широко. Сам матеріал має прекрасні експлуатаційні характеристики, що забезпечує довгий термін служби і надійність всіх виробів і деталей, які з нього виготовлені. Якщо ви віддаєте перевагу надійності і довговічності, то вироби з оцинкованої сталі стануть для вас ідеальним рішенням.

Власне виробництво дає нам можливість в короткі терміни виготовити повітроводи і системи вентиляції круглого або прямокутного перерізу, системи аспірації або димовідводу, враховуючи будь-які побажання замовника. Значний сектор виробництва відведено на водостічні системи, відливи, дахові елементи.

Виробництво


Плазмова різка металу

При різанні металів або виготовленні деталей велике значення мають ефективність використовуваних технологій і економічні показники виробництва. Плазмова різка технологія розділового різання, яка дозволяє швидко і точно виконати найскладнішу задачу по обробці металу.

Переваги технології плазмового різання

якість

Хороша масштабованість всіх деталей

універсальність

Можливість однаково добре обробляти всі види металу

практичність

Невелика площадб нагріву заготовки, виключає теплову деформацію країв

оперативність

Висока швидкість різу малих і середніх товщин

ексклюзивність

Можливість здійснювати фігурне різання і різання складних форм

економічність

Економічність процесу за рахунок отсутсвия великої кількості відходів

Прайс-лист «Плазмова різка листового металу»


Товщина металу Роздрібна ціна за м.п., в грн Вартість пробивки
Вуглецева сталь Кольоровий метал
0,5 — 2 мм 15 19 1
3 — 4 мм 17 24 1
5 — 6 мм 22 28 1.5
7 — 8 мм 29 29 2
9 — 12 мм 36 38 2.3
13 — 15 мм 39 50 3
16 — 18 мм 63 69 3

Гнучка металу

Гнучка металу - це процес обробки бляшаного плоского листа, під час якого металу надається форма.

Гнучка листового металу виконана за допомогою листогибов і дає можливість обійтися без зварювального шва при виробництві вироби. Безшовна конструкція відрізняється більш високою міцністю, ніж її зварювальний аналог.

На сьогодні листозгинальне обладнання широко застосовується в різноманітних сферах: при виробництві віконних відливів, при виготовленні збірних елементів повітропроводів, водостічної системи, димоходів, фасадних і дахових елементів і т.д. Все це і багато іншого виробляємо і ми на нашому виробництві.

Зв'яжіться з нами


Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Контакти

факс: 0532 508449

тел: 0532 508449

Email: metall@konvent-service.com.ua

Адрес: м. Полтава, вул. Комарова 2-б, оф. 10